Houd facebook in de gaten voor de meest up-to-date informatie.

 

>> Bezoek facebook Taverne

 
Livemuziek, aanvang 16:00, vrij entree
Livemuziek, donderdags en zaterdags aanvang 21:00  
zondags aanvang 16:00

 

DECEMBER 

Zaterdag 2       BYRCHWOOD
GITAARVIRTUOOS TIM BIRKENHOLZ
MET EEN NIEUWE BAND
Zondag 3 EYECLOSER
HIGH ENERGY ROCK BERGEN
Zaterdag 9 ROCK KARAOKE
KARAOKE MET LIVEBAND FANDANGO
Zondag 10 PEER
INDIEROCK
Zondag 17 THE CRUZ AND THE DUKES
AMERICANA
Woensdag 20        WOUTER’S WAUSE WOENSDAG
OPEN JAMSESSIE
Zaterdag 23 ANDRE HAZES TRIBUTE
STONDEN OOK OP DE ZWARTE CROSS
Zondag 24 FONKY
PIEPJONGE MAAR NU AL VIRTUOZE CONSERVATORIUM
STUDENTEN MET SNARKY PUPPY ALS GROOT VOORBEELD
Zondag 31 OUDEJAARSBORREL MET UPSTREAM
LEKKER IN DE MIDDAG HET OUDEJAAR AFPILSEN MET LIVEMUZIEK
   
JANUARI  
Maandag 1 UNCLE HARRY'S PUNCH
NIET TE MISSEN EN LEGENDARISCH NIEUWJAARSBORRELCONCERT
Zaterdag 6 DAVID BOWIE UNDERCOVER
VAN DE ZWARTE CROSS, ENTREE 10 EURO
Zondag 7 RUBEN HOEKE BAND
NIEUW WERK, ODERWETSE TOPKWALITEIT
Zondag 14 SWAMP ALLEY
DOORGEWINTERDE ZOMPIGE BLUES EN ROCK
Zondag 21 FUNK MET PEREN
TALKING HEADS MEETS KOOL AND THE GANG

 

   
   
   GEWEEST 2022
FEBRUARI  
Zondag 27 Makelove
   
MAART  
Vrijdag 4 Project 88
Zondag 6 Ralph De Jongh
Maandag 7 Klaverjassen
Vrijdag 11 Freaky Friday
Zondag 13 David Bowie Undercover
Vrijdag 18 Circus Knoppendraaiers
Zondag 20 Copperhead County
Donderdag 24 Popkwis
Vrijdagg 25 Thank God It’s Friday
Zondag 27 Living Room Heroes
   
APRIL   
Zondag 3 Erwin van Ligten
Vrijdag 8 Freaky Friday
Zaterdag 9 Metallica Undercover
Zondag 10 Ben Reel Band
Woensdag 13 Wouters woensdag Jamsessie
Vrijdag 15 Lady DJ Sam
Zondag 17 What The FRNK
Vrijdag 22 Van Leyen Soundsystem & Friends
Zondag 24 Claptunes, tribute to Eric Clapton
Woensdag 27 Uncle Harry’s Punch Queensday bash
Vrijdag 29 Thank God It’s Friday
   
MEI  
Zondag 1 Denise Marie & Band
Maandag 2 Klaverjassen
Vrijdag 6 DJ’s
Vrijdag 13 DJ’s
Zondag 15 The Pheromones
Vrijdag 20 DJ’s
Zaterdag 21 Black Sabbath Undercover - livemuziek
Zondag 22 Boys Named Sue, Johnny Cash Tribute
Woensdag 25  Wouters woensdag Jamsessie
Donderdag 26 Vintage Dutch
Vrijdag 27 Thank God It’s Friday
Zondag 29 Tailbones
   
JUNI  
Maandag 6 Tribute To Adele - livemuziek
Donderdag 16 Popkwis
   
AUGUSTUS   
Zaterdag 27 Taverne Open Air 2022 - Festival
Meer info…
   
SEPTEMBER  
Zaterdag 10 The Metallicas
Zondag 11 Juicy
Zondag 18 Electric Hollers
Zondag 25 The 925's
   
OKTOBER  
Zondag 2 Between The Jars
Zondag 9 Soulquake
Zondag 16 Also Also, schlagerfest
Zondag 23 Tailbones
Zondag 30 Tex-A-Go
   
NOVEMBER  
Zondag 6 Glotzbach Trio
Zondag 13 Joni Mitchell en Bob Dylan Tribute 
met Indra Kartodirdjo en Tommy Ebben
Zondag 20 Johnny Feel Good
Zondag 27 Ross Curry
   
NOVEMBER  
Zondag 6 Glotzbach Trio
Zondag 13 Joni Mitchell en Bob Dylan Tribute 
met Indra Kartodirdjo en Tommy Ebben
Zondag 20 Johnny Feel Good
Zondag 27 Ross Curry
   
DECEMBER  
Zondag 4 Ruben Hoeke Band
Zondag 11 Stevie Ray Vaughan Tribute
Zondag 18 Red Hot Chili Peppers Undercover
met Robin Verkaik
Zaterdag 31 Oudejaarsborrel 
MET BIER EN BALLEN EN ACOUSTIC MIX ON STAGE
   
  Geweest 2023
JANUARI  
Zondag 1 Nieuwjaarsborrel
met on stage UNCLE HARRY'S PUNCH
Zondag 8 BARK
(PRACHTIGE FOLK A LA FLEET FOXES)
Maandag 9 Klaverjassen
Zondag 15 LONGO LONGO
(FELA KUTI TRIBUTE)
Vrijdag 20 BRUCE SPRINGSTEEN UNDERCOVER 
AANVANG 21:00, 7,50 EURO ENTREE
Koop online ticket
Zondag 22 ROMMY
(NU SOUL, HIPHOP
Zondag 29 RUBBER
(ROCK MET DAVID AFERIAT OA. METALLICA'S)
   
FEBRUARI  
Donderdag 2 PLAYGROUND EIGHTIES SINGALONG
(MEEZINGEN MET JE FAVORIETE EIGHTIES HITS)
Zondag 5 DIEDERIK NOMDEN AND THE RUMBLE ROYALE 
(THE ANALOGUES, JOHAN EN DARYLL-ANN)
Zaterdag 11 WILD ROMANCE
Aanvang 21.00 uur, 15 EURO ENTREE
Koop online ticket
Zondag 12 Copperhead County
(Southern Rock)
Zondag 19 RALPH DE JONGH AND FRIENDS
(BLUESKONING))
Zondag 26 Southern Comfort 
(Classic Rock)
   
Maart  
Woensdag 1 Wouter's Wauze
Woensdag, open jamsessie
Zondag 5 SOUL SURVIVORS
(DAMPENDE FUNK EN SOUL)
Zondag 12 ELTON JOHN UNDERCOVER
(ROCKET MAN, GOODBYE YELLOW BRICK ROAD, DANIEL)
Zondag 19 GRUNGE UNPLUGGED 
(DAVID AFERIAT, ROBIN VERKAIK,
ARJEN KOEKKOEK))
Zondag 26 SUBTERRANEAN STREET SOCIETY
(BLUES, GRUNGE EN AMERICANA)
   
april  
Zondag 2 Senja Sargeant
Voorprogramma Dean Presley
Woensdag 5 Wouter's Wauze
Woensdag, open jamsessie
Zondag 9 MAX POOLMAN & BAND
(ROCK/FOLK/POP)
Zondag 16 MOUNT TURMOIL
(vette grungerock)
Zondag 23 PENETULA
(ROCK)
Woensdag 26 Koningsnacht
Met live optreden van Den Drommel en vrienden
Donderdag 27 KONINGSDAG
MET UNCLE HARRY'S PUNCH 
Zondag 30 NICK DITTMEIER & THE SAWDUSTERS
(SOUTHERN ROCK FROM AUSTIN, TEXAS)
   
MEI  
Woensdag 3 Wouter's Wauze
Woensdag, open jamsessie
Zondag 7 Harvest Road
(Americana, Countryrock)
Zondag 14 ROCKING THE 80'S
(OLV TANCO BAART /THE PHEROMONES)
Zondag 21 ERWIN VAN LIGTEN BAND
Zondag 28 Upstream 
Vrolijk trio voor een prachtige pinksterzondag
   
JUNI  
Zondag 4 PLUM GREEN
(UIT NIEUW ZEELAND)
Woensdag 7 WOUTER’S WAUSE WOENSDAG
OPEN JAMSESSIE
Zondag 11 Rauw & Teder
(ex- Roberto Jacketti en The Scene)
Zondag 18 Turmoil
(Americana)
Zondag 25 SPQTRM
(Yacht Rock)
   
JULI  
ZATERDAG 15 SYSTEM OF A DOWN UNDERCOVER
   
AUGUSTUS  
ZATERDAG 26 TAVERNE OPEN AIR FESTIVAL
   
SEPTEMBER  
Vrij/za 1, 2 JAZZ AND SAIL FESTIVAL
Zondag 10 SCOTT MICKELSON BAND USA
AMERICANA, GRAMMY AWARDS GENOMINEERD
Zaterdag 16 Allus
Pettense NL Rockers
Zondag 24 Ritch & Pez/Twice The Same
Heavy rock met topzanger
   
OKTOBER  
Zondag 1 Del Toros/Black Operator
Gevaarlijke garagerockers
Zondag 8 Steven de Geus met Gruv On Da Ruv
Funkysoulgrooves met tonnen ervaring
Zondag 15 KING KING KINGS
RED DEVILS TRIBUTE
Zaterdag 21 BOYS NAMED SUE
JOHNNY CASH TRIBUTE
Zondag 22 LA RATTE
BLUESROCK
Woensdag 25 WOUTER’S WAUSE WOENSDAG
OPEN JAMSESSIE
Zondag 29 TEX-A-GO
EMILE DEN TEX & FRIENDS
   
NOVEMBER  
Zaterdag 4 The Metallicas
Nothing Else Matters
Zondag 5 Eurydice/Sonic Whip
Radio 3FM darlings, rock
Zondag 12 BEN REEL & BAND IRELAND
IRISH ROCK, OP GITAAR GLENN SCHWARZER
Woensdag 15 WOUTER’S WAUSE WOENSDAG
OPEN JAMSESSIE
Zondag 19 ZUSTER ZONNEBLOEM
DREAMROCK VAN DE HERMAN BROOD ACADEMIE
Zaterdag 25 PENETULA
ROCKING ROBIN VERKAIK
Zondag 26 JIMI BARBIANI BAND
BLUESROCK, SLIDEVIRTUOOS UIT ITALIE